Уманською місцевою прокуратурою проведено координаційну нараду з питань злочинності та протидії корупції за перше півріччя 2018 року

30 серпня 2018 року у приміщенні актового залу дендропарку «Софіївка» за участю керівництва Уманської місцевої прокуратури, керівників правоохоронних органів та органів державної влади м.Умань,  Уманського, Христинівського, Монастирищенського, Жашківського, Маньківського районів відбулася координаційна нарада, на якій розглянуто стан протидії та профілактики злочинності, а також корупції, на території, що перебуває під юрисдикцією Уманської місцевої прокуратури  за підсумками роботи першого півріччя 2018 року.

Протягом наради проаналізовано стан законності та протидії злочинності на піднаглядній території, та зазначено, що наразі існує ряд проблем щодо попередження, виявлення та розслідування кримінальних правопорушень на пріоритетних напрямках.

Зазначено, що на теперішній час актуальним залишається питання викриття корупційних зловживань у бюджетній та земельній галузях, у сфері лісового господарства, а також боротьбі зі злочинністю, у тому числі організованими групами.

Як позитив, відмічено те, що протягом першого півріччя поточного року до суду скеровано 18 обвинувальних актів у бюджетній сфері, три обвинувальних акти з ознаками корупції, один обвинувальний акт у лісовій галузі та один у сфері земельних правовідносин.

За 6 місяців 2018 року до суду скеровано 372 обвинувальних акти, з угодами про примирення 6, визнання винуватості 8 обвинувальних актів, 8 клопотань про застосування примусових заходів медичного характеру.

За результатами наради розроблено ряд скоординованих заходів, спрямованих на неухильне додержання вимог законності та ефективності щодо запобігання і протидії злочинності та корупції на території, що перебуває під юрисдикцією Уманської місцевої прокуратури.

 

За повідомленням Уманської місцевої прокуратури

Серпень 31, 2018 в 15:55 / Переглядів: 172

Теми: Аналітика,Події,Політика,Суспільство,Умань,Черкащина