МЗС Ізраїлю звернувся до паломників, що збираються до Умані

Міністерство закордонних справ Ізраїлю опублікувало звернення до паломників, що збираються до Умані на могилу рабина Нахмана з Браслава в дні єврейського Нового року. Про це пише http://vaadua.org

Згідно з повідомленням, ізраїльські і українські власті проводять спільну підготовку до прийому десятків тисяч паломників, з метою гарантувати їх безпеку і спокійне проведення свята.

Від Ізраїлю в підготовці бере участь спільна група у складі представників управління національної безпеки, МЗСу, МВС, мінтрансу, поліції Ізраїлю, служби швидкій медичній допомозі МАДА і інших рятувальних структур.

Координація роботи з властями України ведеться через посла Ізраїлю в Києві. В дні свят на додаток до консульського відділу в Києві працюватиме представник консульства в Умані. Він займатиметься випадками втрати або крадіжки документів, а також наданням екстреної допомоги.

МЗС просить всіх ізраїльтян, що прибувають до Умані, зберігати при собі документи весь час перебування на Україні, не передаючи їх нікому на зберігання. Також рекомендується придбати медичну страховку перед тим, як покинути Ізраїль.

Адреса консульського офісу в Умані – вул. Софії Перовської 6 (вхід ззаду).

Номер телефону для екстрених випадків в Умані – +380-67-7703884

Номер телефону для екстрених випадків в Києві – +380-67-7703091

Серпень 30, 2018 в 00:10 / Переглядів: 772

Теми: Політика,Суспільство,Умань,Черкащина