Призначили головного лікаря Тальнівської ЦРЛ

Новим головним лікарем Тальнівської центральної районної лікарні став хірург Олег Солодько. На позачерговій сесії депутати районної ради, враховуючи рішення конкурсної комісії, погодили його призначення на посаду. Про це йдеться на сайті Вісті Черкащини.

Новопризначений головний лікар запевнив, що спільно із депутатами різних рівнів та спонсорами працюватиме над покращенням та осучасненням матеріально-технічної бази закладу.

Нагадаємо, 30 березня цього року на позачерговій сесії районної ради депутати погодили звільнення головного лікаря Тальнівської ЦРЛ Анатолія Майсюка. Після цього райдержадміністрації довелося двічі оголошувати конкурс на заміщення вакантної посади головного лікаря. Перший раз ніхто не виявив бажання брати участь у конкурсі, другий – надійшли документи лише від одного претендента, хірурга Олега Солодька.

Отож, щиро вітаємо Олега Володимировича із призначенням. Впевнені, що його професіоналізм, порядність та цілеспрямованість стануть важливим кроком у розбудові медичної галузі району.

Бажаємо успішного вирішення усіх складних і відповідальних завдань та сподіваємося на співпрацю.

Серпень 29, 2018 в 23:18 / Переглядів: 964

Теми: Політика,Суспільство,Черкащина