Рейтинг шкіл Умані та Уманського району за результатами ЗНО по Черкаській області

Інформаційним освітнім ресурсом «Освіта.ua» складено рейтинг загальноосвітніх шкіл Черкаської області, що посіли найвищі місця у рейтингу шкіл України за підсумками ЗНО 2018 року, передає Громадське: Умань.

За результатами рейтингу, у місті Умань найкраще впоралися з тестуванням учні НВК “Уманська міська гімназія – школа естетичного виховання”, Уманської ЗОШ І-ІІІ ст. №9 та Уманської ЗОШ І-ІІІ ст. №5 імені В.І.Чуйкова.

Варто зауважити, що НВК “Уманська міська гімназія – школа естетичного виховання”стала однією з кращих в Черкаській області, посівши в загальному рейтингу 2 місце з 382 навчальних закладів.

Найгірші результати ЗНО по місту показали Уманський медичний коледж, УМАНСЬКИЙ НАВЧАЛЬНО – ВИХОВНИЙ КОМПЛЕКС “ЗАГАЛЬНООСВІТНЯ ШКОЛА І-ІІІ СТУПЕНІВ №10 – МЕДИЧНА ГІМНАЗІЯ” та Уманське обласне музичне училище ім. П. Д. Демуцького.

За результатами рейтингу, в Уманському районі найкраще впоралися з тестуванням учні Іванівської, Городецької і Паланської загальноосвітніх шкіл.

Найгірші результати ЗНО по району показали Юрківський, Шаринський та Доброводівський навчально-виховні комплекси.

Школи у таблиці ранжовані за рейтинговим балом, який розрахований на підставі середнього значення балів зовнішнього незалежного оцінювання, отриманих учасниками тестування з усіх предметів ЗНО, та з урахуванням загальної кількості складених тестів випускниками кожної школи.

Серпень 28, 2018 в 17:50 / Переглядів: 678

Теми: Аналітика,Суспільство,Умань,Черкащина