Пакунок малюка: новонародженим безкоштовно видаватимуть 25 речей

Із 1 вересня цього року українські сім’ї при народженні дитини отримають набір із 25 необхідних речей для немовлят – одноразову натуральну допомогу “пакунок малюка”.

Про це інформує прес-служба Мінсоцполітики.

“Уже з першого вересня цього року українські сім’ї при народженні дитини отримають набір із двадцяти п’яти необхідних речей для новонароджених діток”, – йдеться у повідомленні.

Як зазначається, окрім одягу та інших важливих для дитини речей, пакунок міститиме інформаційні матеріали, що допоможуть батькам у питаннях найкращого догляду за дитиною.

У Мінсоцполітики повідомляють, що “пакунок малюка” є соціальною допомогою та видаватиметься по одному на кожну дитину, а отримати його зможуть мати, батько, родичі або патронатний вихователь новонародженої дитини під час виписки з пологового будинку.

Так, у “пакунок малюка” входять: підгузки одноразові для новонароджених, серветки вологі одноразові для дітей від 0 років, пелюшки, шапочки, боді з коротким та довгим рукавом, штани-повзунки із закритими носочками, “чоловічки” з довгим рукавом та штанцями, шкарпетки, термометр для води і для тіла, ножиці манікюрні дитячі з тупими наконечниками (безпечні), прокладки для лактації, ковдри, матрац, махровий рушник для купання з кутком, іграшка-брязкальце, крем із вмістом ланоліну та дитяче рідке мило-шампунь із дозатором.

Зазначається, що увесь комплект буде упакований в коробку-колиску з міцного картону.

Загалом вартість товарів в одному “пакунку малюка” становитиме до 5 тисяч гривень.

Як повідомлялося, на доручення Прем’єр-міністра України Володимира Гройсмана та на виконання постанови Кабінету міністрів, Міністерство соціальної політики України ухвалило наказ №1025 від 17.07.2018 “Деякі питання надання одноразової натуральної допомоги “пакунок малюка” при народженні дитини”.

Із детальним переліком складових “пакунку малюка” можна ознайомитися на сайті Мінсоцполітики.

Серпень 26, 2018 в 11:10 / Переглядів: 306

Теми: Політика,Суспільство,Україна