У Черкасах планують встановити футбольний рекорд

Всі знають чи принаймні чули про «Світові́ реко́рди Гі́ннеса», тобто довідник, який виходить щорічно та містить всесвітньо визнану колекцію світових рекордів, як людських досягнень, так і екстремальних фактів природи. І ось найближчим часом до нього можуть потрапити Черкаси. Справа в тому, що тут планують поставити рекорд з найтривалішого футбольного матчу.

Як повідомляють Черкаси з посиланням на infomist.ck.ua, планується, що це буде новий національний рекорд. Подія відбудеться в рамках святкування до Дня Незалежності України 23-24 серпня 2018 р. Планується, що протягом 24 годин на міському Центральному стадіоні буде тривати матч. І що головне, всі охочі зможуть взяти участь в грі. Початок 23 серпня о 19.00.

Як повідомляє сайт міськради міста на Дніпрі, фіксуватимуть його вже наступного дня по результатах гри представники Національного Реєстру Рекордів України. Взяти участь в матчі може будь-хто: від аматора до професіонала. Немає обмежень і у віці. Метою заходу, як вказують чиновники міськради, є бажання продемонструвати, що місто живе активним спортивним життям, тут є багато енергійних, активних, здорових людей, які у випадку необхідності можуть об’єднуватися заради спільного завдання. А тому міська рада та адміністрація запрошує всіх охочих долучатися до встановлення рекорду.

Зазначимо, що на полі гратимуть дві команди по 11 гравців, проте під час марафону можна виходити з гри чи приєднуватися до неї. Також немає обмежень в часі участі в грі. Якщо є фізичні сили для гри перебування на полі 24 години, то можна це втілювати. Час гри кожен гравець обирає самостійно. Можна реєструватися як самому і долучитися до інших гравців, так і командою. Щоправда останнім дадуть лише 30 хвилин гри на полі.

Зареєструватися можна за телефонами 0677757748, 371468 або ж через сторінку спортивного фестивалю в мережі «Фейсбук».

Серпень 10, 2018 в 10:44 / Переглядів: 441

Теми: Події,Суспільство,Черкащина