На Черкащині за хуліганство чоловіка помістили до психлікарні

30.07.2018 Христинівським відділом Уманської місцевої прокуратури до Христинівського районного суду направлено клопотання про застосування примусових заходів медичного характеру відносно місцевого жителя, який вчинив суспільно небезпечне діяння, передбачене ч.1 ст. 296 КК України, хуліганство.

Встановлено, що місцевий житель 30.04.2018 в м. Христинівці, знаходячись в приміщенні залізничного вокзалу станції Христинівка, діючи безпричинно, виражаючи явну неповагу до суспільства, що супроводжувалось особливою зухвалістю, зневажливим ставленням до загальноприйнятих норм поведінки, моральності та добропристойності, що відкрито виразилось у його діях, а саме кулаком руки розбив скло вікна для обслуговування пасажирів квиткової каси, що призвело до тривалої перерви у роботі квиткового касира, до якого висловлювався нецензурною лайкою.

06.08.2018 ухвалою Христинівського районного суду клопотання прокурора було задоволено повністю та до особи застосовано примусові заходи медичного характеру у виді госпіталізації до психіатричного закладу із посиленим наглядом.

 

За повідомленням прес-служби Уманської місцевої прокуратури

Серпень 8, 2018 в 08:15 / Переглядів: 656

Теми: Події,Суспільство,Черкащина