На Черкащині дівчина пограбувала магазин

Золотоніським міськрайонним судом засуджено 22-річну дівчину за вчинення кримінального правопорушення, передбаченого ч. 1 ст. 186 КК України, а саме відкрите викрадення чужого майна (грабіж).

У судовому засіданні було встановлено, що жителька м. Золотоноша, перебуваючи в приміщенні одного із місцевих магазинів, діючи за раптово виниклим умислом спрямованим на незаконне заволодіння чужим майном, усвідомлюючи суспільно небезпечний характер своїх дій та бажаючи настання їх наслідків, умисно, таємно, з корисливих мотивів, шляхом вільного доступу з вітрини магазину викрала продукти дитячого харчування, продукти побутової хімії та в подальшому, коли її дії  були виявлені продавцем, остання продовжила свій злочинний умисел та, усвідомлюючи, що її дії помічені зникла із приміщення магазину з вищевказаними товарами, чим завдала потерпілому матеріальної шкоди на загальну суму 833,13 грн.

Враховуючи вищевказане, суд, на підставі пред’явленого прокуратурою обвинувачення, засудив злодійку за ч. 1 ст. ст. 186 КК України (відкрите викрадення чужого майна (грабіж)) призначивши покарання у виді штрафу.

За інформацією Золотоніської міської прокуратури.

Серпень 5, 2018 в 19:32 / Переглядів: 1630

Теми: Кримінал,Суспільство,Черкащина