Днями на мосту через Рось розпочнуться ремонті роботи

Наступного тижня на автомобільній дорозі державного значення Р-10 Канів-Чигирин-Кременчук на ділянці км 23+852 на мосту через річку Рось автомобільної дороги державного значення Р-10 Канів-Чигирин-Кременчук розпочнуться роботи з поточного середнього ремонту.

Цього року фахівці державного підприємства «Укрдіпродор» провели обстеження мосту та виявили ряд недоліків та серйозних дефектів, які потребують їх негайного усунення. Зокрема, за результатами обстеження мосту через річку Рось було встановлено, що окремі елементи прогонових будов і опор мають ряд дефектів, які знижують експлуатаційні якості і довговічність споруди. Зафіксовано пролом плит в тротуарних блоках, частково зруйноване асфальтобетонне покриття тротуарів. Прогонові споруди мосту, проїзна частина, тротуари та огородження знаходяться у незадовільному стані через несвоєчасне усунення пошкоджень і ремонту конструкцій та потребують ремонту, зруйновано деформаційні шви.

Службою автомобільних доріг у Черкаській області вже укладено договір із переможцем тендерної процедури на виконання поточного середнього ремонту мосту через річку Рось на км 23+852 автодороги Р-10 Канів-Чигирин-Кременчук. Проведення поточного середнього ремонту мосту через річку Рось фінансуватиметься за рахунок коштів митного експерименту.

Під час ремонтних робіт на мостах буде влаштоване нове асфальтобетонне покриття проїзної частини, відремонтовано опори, прогонові споруди, замінено балки, влаштовано тротуари та нанесено дорожню розмітку. Роботи із поточного середнього ремонту мосту завершаться до кінця цього року.

Служба автомобільних доріг у Черкаській області рекомендує водіям заздалегідь планувати свій маршрут, враховуючи дану інформацію, та з розумінням поставитися до тимчасових незручностей під час проведення ремонтних робіт.

Служба автодоріг області закликає водіїв – будьте пильними та максимально уважними у місцях проведення дорожніх робіт, дотримуйтесь вимог Правил дорожнього руху, звертайте увагу на попереджувальні знаки та дбайте про власну безпеку та безпеку інших. Адже на автошляхах працюють люди!
Дбайте про власну безпеку та безпеку інших!

 

Прес-служба САД у Черкаській області

Серпень 3, 2018 в 11:37 / Переглядів: 834

Теми: Події,Суспільство,Черкащина