Прокурором виявлено факт поза конкурсного надання в оренду земель комунальної власності

Маньківським відділом Уманської місцевої прокуратури встановлено, що однією із сільських рад Маньківського району Черкаської області у 2016 році на підставі договорів оренди передано в користування земельні ділянки загальною площею 11 га для ведення особистого селянського господарства, грошова оцінка яких становить майже п’ять мільйонів гривень.

В ході вивчення обставин укладання спірних договорів оренди земельних ділянок виявлено, що сільською радою незаконно змінено вид цільового призначення вказаних земельних ділянок та не дотримано передбаченого статтею 134 Земельного кодексу України конкурсного права набуття прав користування землею сільськогосподарського призначення комунальної власності.

Враховуючи вищевикладене, з метою захисту інтересів держави в суді, прокурором підготовлено та заявлено позовну заяву про визнання незаконним і скасування рішення сільської ради та визнання недійсними договорів оренди земельних ділянок.

Маньківським районним судом Черкаської області відкрито провадження у справі за вказаним позовом, розгляд якого на даний час триває.

Начальник Маньківського відділу

Уманської місцевої прокуратури    Я. Заболотня

Серпень 2, 2018 в 23:27 / Переглядів: 691

Теми: Кримінал,Політика,Суспільство,Черкащина