Черкаські укропівці провели тренінг з питань підготовки до виборів

28 липня в офісі Черкаського обласного осередку УКРОПу відбувся тренінг для місцевих активістів та членів партії з питань побудови стратегії виборчої кампанії та підготовки кандидатів до виборів. Навчання провели очільник Черкаської міської організації УКРОПу Ігор Асауляк та заступник керівника з агітаційної роботи Євгенія Лашко.

Про це йдеться на офіційному сайті політичної партії «Українське об’єднання патріотів — УКРОП».

У заході взяли участь двадцять три партійці та прихильники політсили. Присутні активно попрацювали в практичних завданнях і обговореннях. Фіналом тренінгу стала презентація кожної з груп учасників ключового повідомлення, яке вони захочуть донести до виборця. Також велику увагу приділили важливості соціальних опитувань та анкетуванню населення.

«Сьогодні з нами поділились важливим досвідом. Дали вже готові інструменти для ефективної комунікації з виборцями. Хочу наголосити на теплій атмосфері, яка панувала в залі. Чудовий семінар!» ‒ зазначила укропівка Ліна Гаршина.

«Тренінг видався напрочуд динамічний і продуктивний. Те, що більшість людей знали одне одного, надало спілкуванню більш неформальний відтінок. Люди змогли розслабитись і від душі покреативити. Вдячні всім, хто долучився. Переконаний: у майбутньому кожен із учасників зможе реалізувати набуті навички на практиці», ‒ зауважив укропівець, тренер Ігор Асауляк.

Липень 30, 2018 в 17:57 / Переглядів: 676

Теми: Події,Політика,Суспільство,Черкащина