На Черкащині через тіло дитини пройшов струм у 10 тисяч вольт

Через тіло дев’ятирічного хлопчини пройшов струм у 10 тисяч вольт. Про це у Фейсбук повідомляє видання Місто Робітниче

Трагедія сталася 29 липня, близько сьомої години вечора. Дев’ятирічний Юрій Любарський зазнав ураження струмом біля електропідстанції, що знаходиться за місцевим кінотеатром «Жовтень». Хлопчик отримав тяжкі опіки обох рук, лиця та лівої ноги. Діагноз: Загальна важка електротравма. Електротермічний опік голови, тулуба, кінцівок II – III ступеня.

Про деталі трагедії та стан дитини розповідає мати постраждалого Олена Любарська:

«Юра допомагав мені з роботою, а потім відпросився погуляти трішки, сказав буде в районі кінотеатру, куди і попрямував з товаришем. Про те, що трапилося, дізналася вже, коли Юру забрала швидка».

Згодом, дитину, яка отримала важкі опіки, транспортували у Звенигородську районну лікарню, а вже звідти до Першої Черкаської міської лікарні у опікове відділення. Зараз Олена перебуває разом із сином у лікарні. Дитина в свідомості, але під дією лікарських препаратів майже весь час спить. Коли прокидається, мама розпитує його як усе трапилося.

«Юра розповідає, що він з другом грався біля електропідстанції. Каже: «Мама, я просто на щось наступив».

Працівники поліції та медпрацівники встановили, що через тіло Юрія пройшов струм 10 тисяч вольт. А ще кажуть, що саме через таку надзвичайно високу напругу хлопця просто відкинуло, якби струм був меншим, наслідки були б трагічнішими. Найбільше ушкоджена ліва рука, яка знаходиться під загрозою ампутації. Та спеціалісти зараз роблять усе можливе, щоб врятувати кінцівку. Також лікарі кажуть, що стан поступово покращується, але в реанімації під спеціальним апаратом дитині треба перебувати ще мінімум 5 днів. Потрібно відслідковувати як відреагує серце, яке може зупинитися будь-якої миті — застерігають медики, — реакція на ураження струмом може бути непередбачуваною.

На лікування та реабілітацію потрібні великі кошти.

Просимо небайдужих надати посильну матеріальну допомогу родині хлопчика для його лікування.

Банківські реквізити бабусі потерпілого:
р/р 5168757370175566 – Приватбанк
Отримувач: Фенюк Катерина Євгеніївна
тел. 067-84-85-392

30 Липня, 2018 в 14:25 / Переглядів: 1980

Теми: Події,Суспільство,Черкащина

Залиште коментар

avatar
  Підписатися  
Повідомте про