Відомий мандрівник з Черкащини розповів, у яку халепу потрапив

Відомий український мандрівник, телеведучий і автор програми “Світ навиворіт” Дмитро Комаров, який зараз перебуває в експедиції у Бразилії, розповів, що потрапив у неприємну ситуацію під час ночівлі в одному з дуже віддалених сіл, пише Обозреватель.

Так, артист поділився своїми враженнями, почавши міні-розповідь з того, що село, в якому йому довелося ночувати, знаходиться далеко від всієї цивілізації і дістатися до нього вкрай складно. Там його покусали екзотичні комахи, від чого на ногах буквально “не залишилося живого місця”. Про це Дмитро написав у своєму Instagram-акаунті.

“Прокинувся в селі. Намагаюся підібрати пристойні букви і слова, щоб коректно описати його віддаленість і важкодоступність, але не виходить. Тому просто в селі, скажімо так. Я спав у гамаку, Саня в ліжку. Чухаємося страшенно. Покусали блохи, комарі й клопи. Так сильно нас ще ніколи не кусали, прямо крізь одяг – на ногах немає живого місця. Настрою теж немає”, – зазначив Комаров.

Далі він розповів, що місцеві запропонували йому приготувати і з’їсти маленького крокодила, проте телеведучому стало шкода тварину.

“І тут місцеві приносять крокодильчика – хочеш, кажуть, приготуємо? Я кажу – давайте. Давайте його сюди, я без вас розберуся. Взяв, сфотографувався і відпустив. І настрій покращився”, – підсумував Комаров.

Липень 30, 2018 в 12:23 / Переглядів: 1114

Теми: Події,Світ,Суспільство,Черкащина