За рік на Уманщині зареєстровано 4 випадки захворювання тварин на сказ

Протягом 2017 року на території Уманського району виявлено чотири випадки захворювання тварин на сказ у чотирьох населених пунктах (два собаки і два коти). Про це інформує Уманське міськрайонне управління Головного управління Держпродспоживслужби в Черкаській області.

У поточному році зафіксовано лише один випадок захворювання на сказ – козулі у товаристві мисливців та рибалок «Уманське урочище» Старомиське» Собківського лісництва на території Танської сільської ради.

У разі виявлення сказу домашніх чи диких тварин спеціалісти Уманського міськрайонного управління Головного управління Держпродспоживслужби здійснюють заходи з ліквідації захворювання на території неблагополучних та загрозливих зон.

Крім того, на території міста Умань та Уманського району вживаються превентивні заходи, зокрема з початку року проведено профілактичне щеплення 3349 собак, 1254 котів та 300 голів великої рогатої худоби.

Також ветеринарними спеціалістами обстежується кожен випадок покусів людей тваринами. Незважаючи на те, що з власниками тварин і потерпілими від покусів постійно проводиться роз’яснювальна робота щодо утримання і поводження з тваринами, лише з початку цього року в Уманському районі зафіксовано 70 випадків покусів людей, зокрема 47 – домашніми тваринами та 23 – безпритульними. Кожний випадок укусу обстежується ветеринарними спеціалістами.

Липень 28, 2018 в 08:48 / Переглядів: 493

Теми: Аналітика,Суспільство,Умань,Черкащина