На Черкащині більше року розслідують бійку між священниками

Підготовче судове засідання у кримінальному провадженні за обвинуваченням катеринопільського священика УПЦ Московського патріархату Віктора Криванича у вчиненні ним кримінального правопорушення передбаченого ч. 2 ст. 125 КК України, так і не відбулося. Не прибув захисник обвинуваченого. Про це йдеться на сайті Вісті Черкащини.

Віктора Криванича звинувачують у нанесенні умисного легкого тілесного ушкодження священику Української автокефальної православної церкви с. Вікнине Катеринопільського району Івану Катькалу.

Мордобій стався півтора року тому. Як розповів у Facebook ієрей УАПЦ Павло Добрянський, він разом зі священиками автокефальної церкви Іваном та Степаном Катькалами прийшли на зустріч у квартиру місцевого бізнесмена і волонтера Андрія Штепи під приводом “примирення” із настоятелем Свято-Михайлівської церкви (УПЦ) Віктором Криваничем. Останнього священики УАПЦ звинувачували у служінні Московському патріархату та охрестили “зрадником” держави.

Під час словесної суперечки отець Павло штурхнув настоятеля церкви, а той схопив пляшку зі столу та вдарив нею по голові іншого священика – Івана Катькала. Після цього між священиками розгорілася справжня бійка. Після гарячої “бесіди” із кров’ю, забоями та розбитою головою священики автокефальної церкви вирішили написати заяву в поліцію.

Справа із побиттям Катькала ніяк не може зрушити з місця, чого не скажеш про заяву Криванича. У цій справі уже було аж 5 судових засідань.

Зауважимо, частина 2 Статті 125 ККУ передбачає за умисне легке тілесне ушкодження, що спричинило короткочасний розлад здоров’я, штраф до ста неоподатковуваних мінімумів доходів громадян, громадськими роботами до двохсот сорока годин, або виправними роботами на строк до одного року, або арештом до шести місяців, або обмеженням волі на строк до двох років.

Липень 25, 2018 в 11:49 / Переглядів: 422

Теми: Події,Суспільство,Черкащина