У Черкасах представники Нацкорпусу побили ветерана російсько-української війни (відео)

У середмісті Черкас біля одного із закладів відпочинку представники Нацкорпусу влаштували бійку. Про це на своїй сторінці у Facebook повідомив товариш потерпілого, атовець Віталій Мельниченко.

“Сьогодні мій товариш, доброволець російсько-української війни був ледь не вбитий у своєму рідному місті лідером національного корпусу в Черкасах Дмитром Кухарчуком та його бандою. Цього так просто не залишемо. Все зафіксовано та передано правоохоронним органам”, − повідомив у дописі під фото чоловік.

Як розповідає сайт vikka.ua, напередодні чоловік з друзями, побратимом по АТО Олександром Бородієнком та сімейною парою Олегом та Тетяною Кузнєцовими, відпочивали в одному із закладів міста. Чоловіки вийшли на вулицю покурити і Олександр, з нагоди перемоги Олександра Усика, викрикнув “Слава Україні”. У цей же час в закладі відпочивали нацкорпусівці. Одному з них викрик здався занадто гучним. Між молодиками зав’язалась суперечка.

“Потім вся їхня компанія набігла на Сашу та Олега й почалась бійка. Я підійшов до Кухарчука і попросив, щоб той спинив своїх хлопців. Ми домовилися, що спочатку я заберу своїх друзів, потім він відведе своїх. Та коли я забрав Олега, почали бити його дружину”, − згадує Віталій Мельниченко.

Чоловік розповів, що дівчина з компанії Нацкорпусу вхопила за волосся дружину Олега, а  якийсь молодик почав її бити.

“Для них немає нічого святого. І жінок б’ють, і інвалідів. Коли я намагався відзняти все на камеру, Кухарчук вибив з моїх рук телефон та почав бити. Потім перекинувся на Сашка та двічі вдарив у обличчя. Олег під час бійки двічі втрачав свідомість, тому вже в кінці просто лежав на землі”, − повідомив Віталій Мельниченко.

На місце події було викликано правоохоронців, знято побої та написано заяву. У ветерана АТО Олександра Бородієнка діагностовано перелом щелепи, його було прооперовано.

“Дмитро знає, що ми ветерани російсько-української війни. Отак і є, що одні вітаються, а іншим братство вояків вже ні по чому, вони собі в політику пішли і думають, що безкарні”, − додав Віталій.

Липень 24, 2018 в 10:16 / Переглядів: 269

Теми: Події,Суспільство,Черкащина