Вихідні в серпні-2018 в Україні: скільки відпочинуть українці

Сколько будет выходных в августе 2018

24 серпня в Україні святкуватимуть національне свято – День незалежності. Корреспондент.net розповість, скільки днів зможуть відпочивати наші співвітчизники в останній літній місяць.
Одне з найголовніших державних свят випадає на п’ятницю, а отже, на нас очікує триденний уїк-енд: з 24 до 26 серпня. Перенесення робочого будня не передбачене.
У 27-й день народження країни в Києві на Хрещатику і Майдані пройде військовий парад. Родзинкою параду буде демонстрація нових зразків артилерійської і ракетної техніки, яку виробили на просторах нашої Батьківщини.
23 серпня, у День Державного Прапора, у всіх держустановах очікуються святкові заходи, пов’язані з урочистим підняттям українського стягу. Свято входить до переліку державних, але вихідного немає.
Календар вихідних у серпні-2018
Выходные на День независимости Украины
Вихідні на День Незалежності України
Вихідних у серпневому календарі 9 офіційних, до яких додається 24-е число (п’ятниця).
У квітні чиновниками з Інституту національної пам’яті було висунуто пропозицію про скасування практики перенесення свята, коли воно припадає на суботу-неділю. У поточному році, наприклад, таких було чотири. Це б скоротило кількість вихідних у працюючого населення.
Нагадаємо, нещодавно в нас з’явилося нове професійне свято – День поліції, який уперше відзначили 4 липня, а раніше відзначали 4 серпня.
Не багатьом сьогодні відомо, що спочатку День Незалежності відзначали 16 липня в пам’ять про День прийняття Декларації про державний суверенітет України.
Згодом дату поміняли як нагадування про те, що саме 24 серпня Верховною Радою УРСР було прийнято постанову про проголошення суверенітету. Відзначається починаючи з 1992 року.

Липень 23, 2018 в 11:15 / Переглядів: 1073

Теми: Аналітика,Події,Суспільство,Україна