Стали відомі деталі трагедії, коли маленька дитина потрапила під косарку

На Черкащині у селі Петраківка Катеринопільського району сталася трагедія: під працюючий мотоблок потрапив маленький хлопчик. Зараз дитина перебуває у тяжкому стані в обласній лікарні. На її порятунок потрібні кошти. Про це у Фейсбук написала Ніна Студінська.

Саша Поцілуйко зазнав страшних травм.Силами черкаських медиків, що прибули до Катеринополя, вдалося врятувати маленьке життя. Сьогодні дитину транспортували в Черкаси. Одну ніжку ампутували.

“Батьки почорніли від горя.Грошей потрібно дуже багато, тому закликаю, прошу вас всіх допомогти нещасний родині.” – додає авторка повідомлення.

Деталі трагедії дізналися журналісти інтернет-видання Вісті Черкащини.

− Синочок уже вийшов з наркозу. Йому 2 роки й 10 місяців. Стан, слава Богу, стабільний. Зараз під крапельницями. Готують до наступної операції з пересадки шкіри на нозі. Не знаю, що нас ще жде. Дякувати людям, потроху перекидають гроші. Скільки точно потрібно буде коштів для лікування та реабілітації, навіть уявити не можу. – розповіла мама хлопчика.

Жінка ледь стримується від сліз, оскільки сидить біля малюка. Каже, що нікого в скоєному не звинувачує, крім себе самої, що не догледіла, пішла на роботу. Хлопчик – третій Саша у їхній сім’ї. Її та чоловіка теж так звуть.

У Катеринопільській райлікарні інформацію про інцидент підтвердили.

− Страшне горе. Дитину ледве врятували. Через велику крововтрату постійно вливали кров. З тої хвилини, як поступив, і до того, як перевезли на Черкаси. Пошкоджені практично всі кінцівки. Одну ногу відрізало ще косаркою, висіла на шкірці. Довелося ампутувати. Руку (кисть) й другу ногу оперували, поскладали кістки. Там кістки подроблені. Їх тепер треба спеціальним апаратом витягувати. А як там буде, чи приживеться, чи ні, не знаю. На другій руці порізало тільки пальчики, то їх позшивали. Сухожилля ніби не постраждало. Батько голосив так, що це просто жах. Каже, що так і не зрозумів, як дитина опинилась під косаркою. Діти пообідали й пішли до хати, а він пішов косити суданку. А чого та дитина там опинилася, де вона там взялася, ніхто так нічого й не зрозумів. Була поліція, брали в батька кров на аналіз. Алкоголю не виявили. Все в нормі, благополучна, нормальна сім’я. Обоє батьки порядні. Ліки, яких у Катеринополі не було, дістали, привезли зі Звенигородки. Мама всю ніч навколішки біля реанімації вистояла. Страшно уявити, скільки їм ще на лікування та реабілітацію доведеться викласти. Там ще потрібно пластику робить, культю. Мільйони підуть. Троє діток у них. Це саме менше. Учора, коли Сашу забирали на Черкаси, то й інших двох малюків привезли сюди, бо вони дуже хотіли провідати братика. Обом з виду рочків 4-6, − розповіла медпрацівник лікарні.

Зараз хлопчик перебуває в Черкаській обласній дитячій лікарні.

Будь-яка посильна допомога – це крок до порятунку долі маленького хлопчика!

Номер телефону мами: 0975978987 та номер карти ПРИВАТБАНК 5168 7573 6193 3692 Поцілуйко Олександра.

Липень 23, 2018 в 08:57 / Переглядів: 2067

Теми: Події,Суспільство,Черкащина