В Умані охоплять навчанням дітей з особливими освітніми потребами

 

В Умані створено спеціальний заклад для дітей, що мають особливі освітні потреби. Про це йдеться на сайті Громадське Умань з посиланням на міську раду.

15 червня 2018 року у м. Умань cтворено комунальну установу «Інклюзивно-ресурсний центр», який розпочне свою роботу з 01 вересня 2018 року.

Наразі в установі тривають роботи з капітального ремонту приміщень.

В Центрі зможуть пройти реабілітацію чи корекцію розвитку діти з особливими освітніми потребами віком від 2 до 18 років. Кваліфікований супровід дітей будуть здійснювати 3 вчителі-логопеди, 2 вчителя-дефектолога, 2 практичних психолога та вчитель лікувальної фізкультури. Даними фахівцями буде проводитися комплексна оцінка розвитку дитини, відповідно до результатів якої, надаватиметься психолого-педагогічна допомога та буде забезпечене  системне кваліфіковане супроводження дітей.

Діти, які будуть його відвідувати справді відчують іншу якість освітніх та корекційних послуг. Адже адаптація та соціалізація дітей з особливими освітніми потребами в освітнє середовище – це кроки, які роблять наше суспільство кращим.

Розташовується новостворений Інклюзивно-ресурсний центр за адресою: вул. Костельна, 12.

Липень 22, 2018 в 11:50 / Переглядів: 337

Теми: Події,Політика,Суспільство,Умань,Черкащина