На Черкащині невідомі особи систематично вивантажували шкідливі відходи на території міста

19.07.2018 року до Жашківського відділення поліції Уманського ВП ГУНП в Черкаській області надійшло повідомлення про те, що на території складських приміщень по вул. Берегова, 10 м. Жашків Черкаської області, невідомі особи з ватажних автомобілів здійснюють викиди побутового сміття.

За вказаним фактом 19.07.2018 розпочато кримінальне провадження за ознаками кримінального правопорушення, передбаченого ч. 1 ст. 239 КК України.

Установлено, що протягом липня 2018 року, невстановлені особи здійснювали викиди сміття у великих об’ємах на території земельної ділянки по вул. Берегова, 10 м. Жашків Черкаської області, чим спричинили забруднення земель відходами, шкідливими для життя і здоров’я людей, що створює небезпеку для життя і здоров’я людей та довкілля.

Під час  огляду місця події території виявлено та вилучено 2 спеціалізованих вантажних тягачів, один із яких на момент огляду був завантажений побутовими відходами. На вказані автомобілі  відповідно до ухвали суду накладено арешт.

Досудове розслідування у вказаному кримінальному провадженні триває, вживаються заходи щодо встановлення осіб відповідальних за забруднення навколишнього середовища на території Жашківського району.

 

За повідомленням прес-служби Уманської місцевої прокуратури

Липень 21, 2018 в 10:06 / Переглядів: 443

Теми: Кримінал,Суспільство,Черкащина