Декілька районів та місто на Черкащині можуть залишитися без коштів на ремонт доріг

Смілянський, Кам’янський райони та місто Золотоноша на сьогоднішній день досі не надали проектно-кошторисну документацію на ремонт доріг місцевого значення.

Таку інформацію на координаційній нараді озвучив голова ОДА Юрій Ткаченко, пише vycherpno.ck.ua.

– Якщо вчасно не буде наано документів, то я прошу перерозподілити цю суму на інші райони. Я більше не буду нагадувати. Ви кожен раз говорите: «Давайте ще почекаємо день-два», а вже другий тиждень проходить. То скільки ж можна чекати? Ми починали цю роботу ще на початку року, але чомусь тільки зараз вносяться корективи, — наголосив Юрій Олегович.

Підтвердив цю інформацію і керівник Департаменту інфраструктури, розвитку та утримання мережі автомобільних доріг загального користування місцевого значення Сергій Чубань, зауваживши, що дехто не те що проектно-кошторисну документацію не надав, а на даний час навіть немає дефектних актів.

– Для прикладу, по місту Золотоноша в кошторисній документації (в яку вони наразі вносять зміни) вони вказують, що асфальт вони будуть розкладати вручну, а це на 100 гривень дорожче за кожен квадратний метр.  Їм це зауваження зроблене, але жодної реакції немає, а це все відтерміновує тендер та початок робіт, — зауважив Сергій Васильович.

Липень 21, 2018 в 09:07 / Переглядів: 1251

Теми: Економіка,Події,Політика,Суспільство,Черкащина