У Черкасах 85-річна бабуся ледь не покінчила життя самогубством

У Черкасах патрульні рятували 85-річну жінку, яка мала намір пригнути з вікна

У Черкасах патрульні рятували 85-річну жінку, яка мала намір пригнути з вікна Днями, на вулиці Пилипенка, поліцейські рятували 85-річну бабусю, яка мала намір пригнути з вікна 4-го поверху. Це помітили сусіди, коли пенсіонерка розбила скло і вилізла на підвіконня. Щоб потрапити до квартири та надати допомогу жінці, яка знаходилась сама у помешканні, інспекторам довелося вибивати двері. Коли ж поліціянти були у кімнаті, їм вдалося відмовити бабусю від непоправного вчинку. Зараз вона знаходиться під наглядом рідних.

Posted by Патрульна поліція Черкаської області on Thursday, 19 July 2018

У Черкасах патрульні рятували 85-річну жінку, яка мала намір вистрибнути з вікна багатоповерхівки. Про це повідомляє прес-служба патрульної поліції Черкаської області.

Днями на вулиці Пилипенка черкаські поліцейські рятували 85-річну бабусю, яка мала намір вистрибнути з вікна 4-го поверху. Це помітили сусіди, коли пенсіонерка розбила скло і вилізла на підвіконня.

Щоб потрапити до квартири та надати допомогу жінці, яка знаходилась сама у помешканні, інспекторам довелося вибивати двері. Коли ж поліціянти були у кімнаті, їм вдалося відмовити бабусю від непоправного вчинку.

Зараз вона знаходиться під наглядом рідних.

Липень 20, 2018 в 00:07 / Переглядів: 374

Теми: Події,Суспільство,Черкащина