Аби врятувати черкащанина патрульні з медиками лізли крізь вікно до квартири

Аби врятувати черкащанина патрульні з медиками лізли крізь вікно до квартири

Аби врятувати черкащанина патрульні з медиками лізли крізь вікно до квартириДо патрульної поліції днями надійшло інформаційне повідомлення про те, що на вулиці Нарбутівській 44-річний чоловік, за яким наглядає заявниця із соціальної служби, четвертий день не відчиняє двері та не виходить на зв`язок.”Двері були замкнені, а крізь отвір замка чувся стогін людини. Тоді ми вирішили не чекати та негайно рятувати чоловіка. Я підтягнувся на підвіконня і потрапив до кімнати крізь вікно. На ліжку лежав практично нерухомий хворий. Тоді, викликали бригаду медиків”, — розповідає патрульний Олександр Хижняк.Згодом з`ясувалося, що у чоловіка стався інсульт, але для того щоб транспортувати хворого, медикам так само довелося лізти крізь вікно, бо ключі у квартирі так і не знайшли. Зараз черкащанин госпіталізований до 3-ї міської лікарні.

Posted by Патрульна поліція Черкаської області on Thursday, 19 July 2018

До патрульної поліції днями надійшло інформаційне повідомлення про те, що на вулиці Нарбутівській 44-річний чоловік, за яким наглядає заявниця із соціальної служби, четвертий день не відчиняє двері та не виходить на зв`язок.

Про це повідомляє прес-служба патрульної поліції Черкаської області.

”Двері були замкнені, а крізь отвір замка чувся стогін людини. Тоді ми вирішили не чекати та негайно рятувати чоловіка. Я підтягнувся на підвіконня і потрапив до кімнати крізь вікно. На ліжку лежав практично нерухомий хворий. Тоді, викликали бригаду медиків”, — розповідає патрульний Олександр Хижняк.

Згодом з`ясувалося, що у чоловіка стався інсульт, але для того щоб транспортувати хворого, медикам так само довелося лізти крізь вікно, бо ключі у квартирі так і не знайшли.
Зараз черкащанин госпіталізований до 3-ї міської лікарні.

Липень 20, 2018 в 00:01 / Переглядів: 335

Теми: Події,Суспільство,Черкащина