У Черкасах цілу годину вмовляли чоловіка не стрибати з вікна

У Черкасах чоловік намагався вистрибнути з вікна. Психологу довелося цілу годину переконувати його не робити дурниць. За останні кілька днів у Черкасах це вже третя спроба покінчити життя самогубством.Про це повідомив на своїй сторінці у ФБ речник управління ДСНС в Черкаській області Костянтин Проценко.

Інформація про чоловіка, який розбивши скло освітлювального вікна на сходовому марші, погрожує стрибнути до рятувальників надійшла від патрульної поліції. У відповідності до протоколу реагування на місце події, крім оперативно-координаційного підрозділу, також виїхали екстремальний психолог Управління ДСНС та фахівець медичного відділення аварійно-рятувального загону спецпризначення.
Перемовини із молодиком, який засів між шостим та сьомим поверхами житлового будинку на вулиці Лазаренка (колишній Ярославській ) тривали близько години. Впродовж цього часу психологу Управління Лесі Коротяєвій таки вдалось умовити нервово-збудженого чоловіка не робити дурниць. Після чого для дачі пояснень чоловіка у кайданках запросили до районного відділку.


“Враховуючи, що за останні п’ять днів це вже третій випадок спроби суїциду, раджу усім уважно роздивитися навколо та оцінити стан своїх близьких та рідних, особливо тих, хто страждає на психічні захворювання чи нервові розлади. Саме ці люди вважаються легкозбуджуваними, а відтак, можуть дуже швидко впасти у депресивний стан, який підштовхне до суіцідальних думок. Попіклуйтесь про своїх близьких. У випадку незрозумілої поведінки, не гайте час, звертайтесь до фахівців.” – додав Костянтин Проценко.

Липень 19, 2018 в 10:30 / Переглядів: 273

Теми: Події,Суспільство,Черкащина