На Червонослобідщині зафіксували фінансові порушення на загальну суму 500 тис грн

Фахівці Управління Північного офісу Держаудитслужби в Черкаській області під час планової ревізії Червонослобідського сільського бюджету та окремих питань фінансово-господарської діяльності сільської ради виявили фінансових порушень на загальну суму 500 тис. грн. Контролем охоплено період з 01.06.2015 по 31.01.2018. Про це повідомляє Економіка сьогодення.

Зокрема, виявлено, що до актів виконаних робіт за укладеними договорами між сільською радою та її комунальними підприємствами  включено витрати, які не підтверджені первинними документами. Це  призвело до завищення вартості наданих послуг на суму 130 тис. грн.

Також працівникам установи було зайво виплачено заробітну плату на загальну суму 125,2 тис. грн.

Серед інших порушень фінансової дисципліни було виявлено нестачу товарно-матеріальних цінностей, завищення вартості виконаних будівельних робіт та ін.

Також ревізією встановлено, що отримані від батьків кошти на оплату 40% вартості харчування дітей у дитячих навчальних закладах не були спрямовані в повному обсязі на відшкодування проведених витрат з придбання продуктів харчування за рахунок загального фонду бюджету на загальну суму 80,3 тис. грн.

Завдяки вжитим під час ревізії заходам сільська рада вже відшкодувала 312,6 тис. грн.

Липень 10, 2018 в 09:33 / Переглядів: 579

Теми: Економіка,Кримінал,Політика,Суспільство,Черкащина