Стан розгляду Уманською місцевою прокуратурою запитів на інформацію за I півріччя 2018 року

На виконання вимог Закону України «Про доступ до публічної інформації» та наказу Генерального прокурора України від 30.12.2015 №430гн «Про організацію діяльності органів прокуратури України з особистого прийому, розгляду звернень та забезпечення доступу до публічної інформації» Уманською місцевою прокуратурою вживалися заходи, спрямовані на забезпечення права кожного на інформацію.

Зокрема, спостерігається тенденція до збільшення кількості запитів на інформацію, що надійшли до Уманської місцевої прокуратури: якщо протягом I півріччя 2018 року надійшло 7 запитів на інформацію, то за аналогічниц період 2018 року – 11 запитів.

За результатами розгляду запитів інформацію надано на 8 запитів, по 2 – роз’яснення,  1 – надіслано іншим розпорядникам. Збільшення кількості запитів на інформацію свідчить про належну організацію роботи щодо інформування громадян з питань діяльності прокуратури, відмов у задоволенні запитів не було.

Факти повторних запитів, спричинених неповнотою надання запитуваної інформації, відсутні.

Згідно ст. 23 Закону України «Про доступ до публічної інформації» рішення, дії чи бездіяльність Уманської місцевої прокуратури як розпорядника інформації запитувачами  до суду не оскаржувались.

 

 За повідомленням прес-служби Уманської місцевої прокуратури

Липень 6, 2018 в 16:23 / Переглядів: 300

Теми: Аналітика,Суспільство,Умань,Черкащина