На Черкащині держслужбовця засуджено до 200 годин громадських робіт

Засуджено державного службовця управління соціального захисту населення Монастирищенської районної державної адміністрації до 200 годин громадських робіт з позбавленням права обіймати посади, пов’язані з виконанням функцій держави або місцевого самоврядування строком на 1 рік.

Сьогодні, 06.07.2018 року Монастирищенським районним судом Черкаської області винесено вирок у справі за обвинуваченням головного спеціаліста персоніфікованого обліку осіб, які мають право на пільги управління соціального захисту населення Монастирищенської районної державної адміністрації Черкаської області, за ознаками кримінального правопорушення, передбаченого ст. 366-1 КК України (декларування недостовірної інформації).

Зокрема, досудовим розслідуванням встановлено, що 46-річна посадовиця, будучи суб’єктом декларування та суб’єктом, відповідальним за скоєння корупційним правопорушень, згідно ст. 3 Закону України «Про запобігання корупції», діючи умисно та цілеспрямовано, отримавши електронний цифровий підпис та маючи реальну можливість подати декларацію особи уповноваженої на виконання функцій держави за 2016 рік, в порушення вимог ч.1 ст.45, п.5-1 Розділу ХІІІ Закону України «Про запобігання корупції» не подала декларацію особи уповноваженої на виконання функцій держави за 2016 рік, шляхом заповнення на офіційному веб-сайті Національного агентства з питань запобігання корупції.

За результатами судового розгляду, суд визнав жінку винною у вчиненні кримінального правопорушення, передбаченого ст. 366-1 КК України та призначив покарання у вигляді 200 годин громадських робіт з позбавленням права обіймати посади, пов’язані  з виконанням функцій держави  або місцевого самоврядування строком  на 1 рік.

За повідомленням прес-служби Уманської місцевої прокуратури

Липень 6, 2018 в 16:15 / Переглядів: 323

Теми: Кримінал,Події,Суспільство,Черкащина