На Монастирищині сьогодні прощатимуться з героєм АТО

3 липня пішов із життя учасник АТО, уродженець із с.Копіювати Монастирищенського райну, Роман Володимирович Кирилюк. На жаль, попри всі намагання лікарів, небайдужих монастирищан та жителів краю, Романа так і не вдалось врятувати. Сьогодні, о 12.00, з Романом Кирилюком прощатимуться у рідній Копіюваті близькі, побратими, земляки, представники влади району, громадськість. Про це повідомляють у Фейсбук друзі АТОвця.

Глибокопорядний, освічений (педагог за освітою), справжній патріот своєї України, – в 2013 році Роман, замість запланованої поїздки до Польщі на заробітки, потрапив на Євромайдан та пройшов його із початку розгону студентів і до кривавих подій лютого 2014 року.

В 2015 році пішов служити в АТО. Спершу добровольцем, а згодом у складі 131-го окремого розвідувального батальйону служив командиром відділення в Чермалику, Широкино, Трьохізбенці, Кримському… 26 липня 2017 року звільнився із лав української армії, повернувся додому.

Наприкінці 2017 року проходив планове лікування в Черкаському військовому шпиталі. Почував себе абсолютно нормально. Тоді страшна недуга нічого не давала про себе знати. Взимку 2018 року захворів на запалення легень. Пройшов лікування в Монастирищенській ЦРЛ. Під час лікування місцеві медики запідозрили захворювання на гепатит, відправили до Черкаської обласної лікарні на обстеження. Діагноз підтвердився. Роман пройшов лікування в обласній лікарні. Однак хвороба почала стрімко прогресувати.

В квітні проходив лікування в Черкаському обласному онкологічному диспансері, де чоловікові встановили остаточний діагноз: цироз печінки вірусної етіології (спричинений гепатитом С), стадія судинної, паренхіматозної декомпенсації, ускладнений правостороннім гідротораксом (в плевральній частині, з правого боку, постійно накопичувалася рідина, яку слід було часто «відкачувати»).

Живіт через рідину був помітно збільшений, нижні кінцівки – набряклі. Чоловікові навіть важко було дихати, спати та ходити. Під час ходьби постійно дошкуляла задишка. Роман був дуже скромною людиною і навіть спершу заперечував про оголошення збору коштів, коли йому друзі запропонували свою допомогу.

Сьогодні відбудеться прощання з Героєм. Світла пам’ять!

Липень 5, 2018 в 09:06 / Переглядів: 908

Теми: Події,Політика,Суспільство,Черкащина