На Корсунщині крадії збагатились на 32 тисячі гривень

На Корсунщині сталася низка крадіжок у місті. Лише за тиждень крадії збагатились майже на 32 тисячі гривень, а для постраждалих це виявилась справжнісінька «чорна п’ятниця». Про це повідомляє у Фейсбук Урожай Надросся.

Напередодні вихідних громадянина Корсуня пограбували в його ж власній автівці. Він залишив її незамкнену та з відчиненими вікнами на вулиці Соборна. Цим скористалися спритники та викрали карту «ПриватБанку». Повернувшись, чоловік виявив пропажу. Проте не встиг заблокувати картку. Через годину зухвальці вже зняли з неї 12 400 гривень.


У п’ятницю, 22 червня, невідома жінка з’явилась на порозі місцевої жительки та представилась соціальним працівником. Вона запевнила постраждалу в тому, що через приєднання України до ЄС ми переходимо на іншу валюту, зокрема євро. Не запідозривши нічого, корсунчанка спокійно передала так званому соціальному працівникові 15 000 гривень для обміну на іншу валюту. Самозванка забрала їх, після чого віддала жінці конверт з «євро» і швидко зникла. Відкривши його, щоб побачити новенькі купюри, ошукана знайшла лише шматок паперу.


Цього ж дня жителька села Сахнівка теж потрапила в сіті шахраїв. Здавалося, що вже всі знають про стару схему обману, коли невідомі телефонують і говорять, що ваші рідні потрапили в якусь біду й потрібно швидко комусь заплатити, аби уникнути проблем. Та все ж шахраї уміють знаходити нових жертв. Жінці зателефонував чоловік і представився її сином. Після слів, що він когось побив і щоб вирішити конфлікт, то потрібно заплатити 5 000 гривень, мати відправила гроші на номер мобільного телефону 068-324-67-84. Потім з’ясувалось, що з її сином все гаразд, а це була стара як світ схема обману.

Липень 2, 2018 в 21:12 / Переглядів: 256

Теми: Події,Суспільство,Черкащина