На Христинівщині голова земельної комісії позбавив життя мільйонів маленьких мешканців району

Голова постійної земельної комісії Христинівської районної ради Бойко Володимир незаконно розорав 14 гектарів природно-заповідної зони Орадівського ентомологічного заказника, чим завдав нищівної шкоди довкіллю.

Заказник отримав свій статус  у 1983 році за рішенням Обласного Виконавчого комітету. Метою його створення були охорона, збереження та розмноження корисної ентомофауни. На його території проживає 200 видів і груп корисних комах, які мають цінність для науки і народного господарства. Звісно ж, будь-які земельні роботи на території заповідної зони заборонені. Проте це не зупинило підприємливого посадовця скористатися можливістю привласнити ласий шмат землі.

Нагадаємо, Володимир Бойко – це поплічник двох одіозних  вихідців з Христинівщини: колишнього уманського прокурора Руслана Рєзніка та земельного рейдера Сергія Овчарука. Крім того, голова Христинівської РДА Людмила Денисюк, яка за підтримки цих впливових осіб очолила керівну посаду, при цьому попередньо жодного року не займаючи посаду держслужбовця, як того вимагає закон, в обмін на постійну підтримку “віддячує” своїм покровителям політичними послугами, і її діяльність повністю контролюється Володимиром Бойком. Саме тому з боку керівництва району не було жодної реакції на незаконний захват земель.

Це дозволило підприємцю значно розширити свій бізнес, адже лише за півтора роки політичної діяльності його земельний банк зріс із 600 до 1600 гектарів, в той час як пересічні громадяни роками не можуть отримати земельні наділи, гарантовані їм державою.

Це не перше злодіяння, на яке пішла Людмила Денисюк. Проти голови Христинівської РДА відкрито 3 кримінальні провадження. Як відомо, за її участі було демонтовано та продано споруду без згоди на це власника.

В селі Велика Севастянівка було демонтовано і продано будівлю тиру. Голова Христинівської РДА Людмила Денисюк спільно з начальником відділу освіти Людмилою Марченко ініціювали демонтаж будівлі, а стінові плити і плити перекриття, з яких складалася споруда, продали.

На знак протесту проти свавілля голови Христинівської РДА, на сесії районної ради троє депутатів повідомили про намір вийти із фракції Блоку Петра Порошенка, що призвело до її розпаду. 25 квітня на сесії Христинівської районної ради було розглянуто повідомлення про намір вийти із фракції Блоку Петра Порошенка трьох депутатів, що спричинило розвал фракції БПП.

Не так давно голова Христинівської РДА Людмила Денисюк вже була в суді, але в якості позивача: вона оскаржувала постанову про адміністративне стягнення за порушення правил дорожнього руху в Києві. Голова району роз’їжджала на автомобілі марки Nissan Qashqai 2017 року випуску з реєстраційним номером СА9595СВ, що належить її дочці Анастасії.

Не зважаючи на те, що цінне майно з’явилося у власності родини не так давно, Людмила Миколаївна у щорічній декларації про доходи інформацію про наявні транспортні засоби не вказала, хоча новий Nissan Qashqai в Україні коштує від 500 тисяч гривень.

Дане фото було зроблено під стінами адмінбудівлі Христинівської РДА, а це доводить той факт, що автомобіль перебуває у користуванні самої Людмили Денисюк, про що так само в офіційних джерелах нема жодної інформації.

Нагадаємо, На Христинівщині місцева влада придбала для атовця житло втричі дорожче ринкової ціни. У смт. Верхнячка Христинівського району було придбано житловий будинок для інваліда війни в АТО, витрати на покупку компенсували з державного бюджету в сумі 740 647 гривень. Можливо, саме такі оборудки дозволили очільниці райдержадміністрації заробити трохи більше грошей, ніж можна вказати у декларації, і прикупити вартісне авто.

Пізніше лідер “Соціал-демократичної партії” Сергій Каплін звернувся до Генпрокурора Юрія Луценка та до голови Черкаської ОДА Юрія Ткаченка щодо проведення розслідування можливої наявності корупційної складової при придбанні будинку Христинівською РДА.

27 Червня, 2018 в 14:37 / Переглядів: 2781

Теми: Кримінал,Події,Суспільство,Черкащина

Залиште коментар

avatar
  Підписатися  
Повідомте про