АТОвці закидали яйцями Держгеокадастр Черкащини

АТОвці закидали яйцями Держгеокадастр Черкащини (ФОТО)

 

Під будівлею Головного управління Держгеокадастру в Черкаській області ветерани АТО та фермери влаштували акцію протесту, передає http://zmi.ck.ua

Нагадаємо, мітингувальники розгорнули перед будівлею Черкаської ОДА наметове містечко й вимагають виділення земельних ділянок АТОвцям і фермерам, а також звільнення начальника Головного управління Держгеокадастру в Черкаській області Ольги Залоги.

Сьогодні, 25 червня, ветерани війни й фермери прийшли поспілкуватися із Залогою. Втім та до протестувальників не вийшла. За словами представниці Держгеокадастру в області з питань бійців АТО, Ольга Залога перебуває у відрядженні.

Жінка зазначила, що прийме всі офіційні претензії й вони будуть розглянуті. Окрім цього, вона заявила, що в Держгеокадрі немає переліку бійців АТО, які просять земельну ділянку.

“Земельні ділянки видаються. За статистикою Черкащина займає третє місце по забезпеченню бійців АТО. Якщо у вас є перелік хлопців, які хочуть отримати, надайте його. Від Петренка список до нас не надходив список. У Головному управлінні цього переліку немає”, – зазначила вона.

Протестувальники обурилися, заявивши, що Черкаська область перебуває на шостому місці з кінця по виділенню землі АТОвцям. І конкретні прізвища охочих отримати землю в Держгеокадастрі мають, адже ті вже отримали листи “щастя” з відмовами.

“173 АТОвці не отримали. За один вечір з паном Петренком ми знайшли  земельні ділянки для  29 осіб. Роздаєте землі будь-кому, а для захисників держави її немає. Села гинуть. Забезпечити не можете фермерів. У них закінчується договір про оренду, не дають його продовжити, проводять аукціон і “перекидають землю”,  яку вони обробляли в іншій фірмі”, – сказав один з ініціаторів протесту голова ГО “Воїни АТО Черкащини” Анатолій Гичка.

Учасники акції вирішили перевірити, чи дійсно Залоги немає на робочому місці, але двері її кабінету були зачиненими.

Тож у знак протесту проти свавілля у відомстві військовослужбовці висипали на газон закидали будівлю управління яйцями та вікна кабінету Ольги Залоги зокрема.

Окрім цього, АТОвці  інформують про беззаконня в ГУ Держгеокадастру області пересічних містян, роздаючи листівки.

На сесії обласної ради протестувальники вимагатимуть відставки Залоги. Протест триватиме й надалі, якщо їхню вимогу не завольнять.

Щоб привернути увагу містян до проблеми, військослужбовці тимчасово перекрили дорогу. Наразі мітингувальники разом із поліцейськими повернулися до установи й спілкуються із секретарем Залоги та представницею Держегеокадастру в питаннях бійців АТО Людмилою Пазинич.

“Залога тут всього півтора роки. Навпаки за цей час дуже багато землі виділено АТОвцям. Надання земельних ділянок – це наше пріорітетне завдання. Із часу початку війни на Сході України виділено 7087 дозволів на розробку документації. Землі продовжують надавати. Оформили у власність земельні ділянки уже 5561 осіб, зокрема 389 – у Чорнобаївському районі”, – прокоментувала акцію речниця ГУ Держгеокадастру в Черкасткій області Надія Білоус.

25 Червня, 2018 в 19:23 / Переглядів: 582

Теми: Події,Політика,Суспільство,Черкащина

Залиште коментар

avatar
  Підписатися  
Повідомте про