У Черкасах податковою міліцією ліквідовано підпільне виробництво паливно-мастильних матеріалів

В рамках розслідування діяльності конвертаційного центру співробітниками податкової міліції ГУ ДФС у Черкаській області вилучено з незаконного обігу 248 тонн паливно-мастильних матеріалів, що належали суб’єктам господарювання, які користувалися послугами з переведення безготівкових коштів у готівку та безпідставного формування податкового кредиту з ПДВ.

Зокрема, в ході розслідування кримінальногопровадження за низкою статей Кримінального кодексу було викрито групу осіб, які займалися конвертацією грошових коштів і фіктивним підприємництвом. Схема їх протиправної діяльності була наступною: підприємства реального сектору економіки перераховували безготівкові кошти на рахунки компаній, підконтрольних організаторам конвертаційного центру, нібито за придбані товари і послуги. В подальшому кошти знімалися готівкою та, за винятком визначеного відсотка від проконвертованої суми, передавалися замовникам незаконної послуги.

Завдяки вжитим в ході слідства заходів з відпрацювання таких замовників, встановлені 2 підприємства, на території м.Черкаси та Черкаської області, які здійснювали незаконне виготовлення паливно-мастильних матеріалів (паливно-котельної рідини і коксохімічної продукції).

За результатами санкціонованих обшуків, проведених на території незаконних виробництв, було вилучено 248 тонн паливно-котельної рідини і коксохімічної продукції орієнтовною вартістю 3,5 млн грн, на які накладено арешт.

Досудове розслідування триває.

Прес-служба ДФС України

24 Червня, 2018 в 13:40 / Переглядів: 690

Теми: Кримінал,Події,Суспільство,Черкащина

Залиште коментар

avatar
  Підписатися  
Повідомте про