За фіктивну покупку швидкої оштрафували головлікаря Золотоніської лікарні

Чорнобаївський райсуд засудив головного лікаря місцевого центру первинної медико-санітарної допомоги Любов Тарасенко. Порушивши вимоги тендеру вона розтратила гроші на покупку машини “швидкої допомоги”.

Про це 368.media дізналося з вироку суду, пише “Про все”

У листопаді 2016 року Тарасенко уклала договір про купівлю в приватного підприємця автомобіля «швидкої допомоги» УАЗ АС 11-396295 “Буханка” за 384 тис. гривень.

Не дочекавшись машини, у січні 2017 року головний лікар розпорядилася перерахувати за неї гроші ФОП і підробила бланк прийому-передачі товару. В результаті, автомобіль поліклініці не поставили й досі.

За словами Тарасенко, гроші було перераховано авансом, оскільки закінчувався календарний рік, і якби поліклініка не витратила гроші – вони б повернулися до обласного бюджету.

ФОП пояснив, що дійсно не поставив машину, оскільки наявна у нього модель не відповідала вимогам тендеру. З отриманих грошей підприємець повернув поліклініці лише 13 тисяч гривень, заявивши, що повертатимк борг частинами.

Ще 26 тисяч гривень головлікар повернула в бюджет з власних заощаджень. У підсумку її штрафували на 4,25 тисячі гривень.

 

23 Червня, 2018 в 11:41 / Переглядів: 1554

Теми: Кримінал,Події,Політика,Суспільство,Черкащина

Залиште коментар

avatar
  Підписатися  
Повідомте про