Слідчий відділ поліції «не помітив» ДТП, в якій постраждав велосипедист

Смілянською місцевою прокуратурою проведено перевірку стану додержання вимог законодавства в діяльності Смілянського ВП ГУНП України в Черкаській області при прийманні, реєстрації, розгляді та вирішенні заяв і повідомлень про кримінальні правопорушення, своєчасності внесення щодо них відомостей до Єдиного реєстру досудових розслідувань.

Встановлено, що до Смілянського відділу поліції надійшло зі служби 102 повідомлення про те, що 09.06.2018 у м. Сміла біля мосту виявлено велосипедиста який лежить на проїзній частині автодороги та якому потрібна медична допомога. Постраждалого доставлено до Смілянської міської лікарні з тілесними ушкодженнями та останній на даний час перебуває без свідомості.

Не зважаючи на наявні ознаки вчинення дорожньо-транспортної пригоди, а також на те, що об’єктивно з’ясувати всі обставини події без проведення слідчих дій та експертних досліджень неможливо, керівництвом слідчого відділу прийнято рішення про відсутність підстав для реєстрації кримінального провадження, чим порушено вимоги ст. 214 Кримінального-процесуального кодексу України.

Враховуючи вищевикладене, Смілянською місцевою прокуратурою внесено відомості до Єдиного реєстру досудових розслідувань про кримінальне правопорушення, передбачене ч. 1 ст. 286 КК України.

Одночасно, за фактом укриття працівниками поліції даного злочину ініційовано службову перевірку, проведення якої доручено ГУНП в області.

Смілянська міжрайонна прокуратура

Червень 21, 2018 в 14:02 / Переглядів: 426

Теми: Події,Суспільство,Черкащина