Жінка, яка продала немовля, розповіла про причини скоєного

Жінка, яка хотіла продати немовля, розповіла про причини скоєного
29-річна матір двох доньок Ольга Кравченко запросила за свою новонароджену третю дівчинку 140 тисяч гривень не просто так. Ціну жінка склала після моніторингу інтернету, йдеться в сюжеті ТСН.19:30.

Додому в село Білозір’я під Черкасами її привіз конвой після того, як суд ухвалив сидіти два місяці під домашнім арештом. Підозрювана без електронного браслета, але з наміром повернути маля, яке продала за 140 тисяч гривень. До журналістів вона ставиться агресивно. “Зараз візьму цеглину та розіб’ю вам камеру”, – вимагає жінка не знімати її та не ставити жодних питань. Утім, сама ж зізнається, що хоче повернути немовлятко, котре продавала просто з пологового будинку.

Журналістам вдалося з’ясувати, що старшим донькам Ольги 8 і 6 років, вони від співмешканця, з яким жінка вже розійшлася. За місяць до третіх пологів вона говорила односельцям, що чекає дитину від АТОвця і писала в соцмережі, яка “щаслива”. “Я не знав, що вона вагітна, потім побачив. Розуму нема – це точно. Третю дитину тягнути”, – дивуються сусіди. Жінку вони називають “гулящою”, а вагітність пояснюють спробою знайти собі нареченого. Поки тривав цей процес, старші доньки жили з бабою, прабабою і дядьком-інвалідом.

У сільраді родину називають такою, що потрапила в “скрутне становище”. Телефоном баба підозрюваної зізналася, що навіть найближчим родичам невідомо, від кого ж народилася третя дівчинка. Онука часто кудись їздила, а приїхала взимку вже з животом. “Ми, як кажуть, у шоці. Ми відійти не можемо. Вона народила у п`ятницю, донька поїхала до неї, повезла їй передачу. Показала цю дитиночку, ніхто навіть не те що – взагалі жодних балачок! Просто спитали, коли виписують – і все.  Прийшов дільничий і голова сільської ради – оце слово “продаж” ми вперше почули від них”, – розповіла пані Лідія.

Крихітну дівчинку породілля продала в день виписування одразу за воротами лікарні. Ціну на маля, як виявилося, жінка склала ще навесні. Вагітна майже півроку їздила на таємні зустрічі з покупцями, які співпрацювали з поліцією. “Нею особисто була визначена ця сума, бо вона моніторила інтернет і дізналася, що сурогатне материнство у нас коштує в районі 10 тисяч доларів. Вона поділила цю суму на два і оголосила своєму покупцю, що її дитина буле коштувати 5 тисяч доларів”, – кажуть слідчі.

У суді жінка благала відпустити її додому та розповідала, що живе бідно, а за гроші на третю дитину хотіла

Матір з Черкащини на гроші з продажу немовляти хотіла зробити ремонт і купити велосипед
купити для старших доньок велосипед і відремонтувати хату. “Це не для себе, мені нічого не треба! Думала, що цю дитину передам у нормальну сім’ю, а цих двох підійму хоч трохи на ноги. Я винувата, дуже винувата, ваша честь. Я тікати не буду. Хочу додому, до дітей, будь ласка, хочу обійняти і попросити прощення”, – говорила Кравченко в суді. Вердикт про домашній арешт жінка сприйняла з видихом полегшення, а от її матері це навпаки – не сподобалося. Після спроби Ольги продати маля селом пішли чутки, що вона колись начебто вже народжувала потайки – мовляв, саме тому її не було майже рік вдома.

Доля доньок жінки наразі невизначена. Бабуся начебто вирішила встановити опіку лише над двома старшими онуками, а новонароджену дівчинку можуть віддати на всиновлення. Поки все вирішуватиметься, її няньчитимуть медики. “Здорова дитина з вагою 2800 при народженні, 57 см зросту, доношена вагітність. Якщо врахувати маму, яка з нею так вчинила, то напевне, їй буде краще у сім`ї, яка її усиновить”, – припускають лікарі. Горе-матір тим часом слідчі хочуть повернути в СІЗО – ухвалу про її домашній арешт прокурори мають намір оскаржити в апеляційному суді. Вони пояснюють, що жінка й раніше вдома була рідкісною гостею, а тепер і напевно втече.

21 Червня, 2018 в 12:58 / Переглядів: 1048

Теми: Кримінал,Події,Суспільство,Черкащина

Залиште коментар

avatar
  Підписатися  
Повідомте про