“Ну піди в кабінеті у себе закрийся, нажрися і порть воздух” – скандал за участю депутата Олега Баштана висміяв відомий відеоблогер (відео)

Увага! Відео містить ненормативну лексику!

Відомий відеоблогер та «народний політик» Петро Бампер на своєму Ютуб-каналі «BAMPER TV» висловив власну думку щодо депутатської п’яної бійки у Христинівці, фігурантом якої став депутат Черкаської ОДА Олег Баштан, пише Громадське Умань.

“От кончєні! Ну піди в кабінеті у себе закрийся, нажрися і порть воздух. А дітям на шо празник портить?” – у звичному для цього персонажу стилі висловився блогер.

Нагадаємо, 8 червня по завершенню дитячого свята у центрі Христинівки сталася бійка. Причиною масового побоїща було зауваження перехожих депутатам щодо розпивання спиртних напоїв у громадському місці.

На відео з місця події, що згодом було оприлюднено, фігурують голова Христинівської районної ради Анатолій Бордун, депутати районної ради Віталій Паламарчук і Віталій Пономаренкодепутат міської ради Євгеній Кулібаба. Також серед порушників порядку був депутат Черкаської ОДА Олег Баштан. Особливо в цій історії відзначилася його цивільна дружина Олена Шевчук.

В результаті конфлікту особи, що зробили зауваження депутатам, опинилися на лікарняному ліжку. Жінка досі перебуває у стані середньої тяжкості. Нині її перевели на лікування до столиці.

Тим часом депутат Олег Баштан стверджує, що насправді постраждала сторона – це він та його дружина. Адже бійка була спровокованою і завчасно спланованою. В лікарні з подвійним переломом щелепи перебуває і його дружина, але жодних конкретних фактів на підтвердження цих слів немає.

19 Червня, 2018 в 11:26 / Переглядів: 2299

Теми: Аналітика,Політика,Суспільство,Черкащина

Залиште коментар

avatar
  Підписатися  
Повідомте про