Австрійський фермер на Черкащині вирощує безпечне м’ясо

Антибіотики вводять усім тваринам майже щодня та додають у їжу. Їх застосовують при вирощуванні усіх м’ясних тварин у господарствах, промислових масштабах та у домашньому виробництві. Про це повідомляє Tsn.ua.

На Черкащині співвласник господарства «Агро Плюс 2006» австрієць Томас Бруннер влаштував свиноферму, де не використовує антибіотиків. Коли починав свою справу був шокований, що тваринам для профілактики часто дають антибіотики. До того ж препарати худобі дають ті самі, які вживає людина при лікуванні хвороб. Ліки не лише запобігають хворобам тварин, а ще й прискорюють їх ріст. Наприклад, пеніцилін збільшує приріст ваги до 30%.

Потрапити на ферму до австрійця не дуже просто: необхідно письмово підтвердити, що людина не контактувала з іншими свинями за останні 72 години, щоб гарантувати біологічну безпеку тваринам.

М’ясо вільне від антибіотиків дорожче за звичайне, але всього на 20%. Поки свинину з ферми Томаса Бруннера закуповує один супермаркет та на українське виробництво прошутто.

Слід зауважити, що найменше антибіотиків у телятині та баранині.

18 Червня, 2018 в 12:25 / Переглядів: 1507

Теми: Політика,Суспільство,Черкащина

Залиште коментар

avatar
  Підписатися  
Повідомте про