Христинівські можновладці ніяк не вигадають, як виплутатися з історії з ліквідацією шкільного тиру

Відбулося засідання постійної комісії Христинівської районної ради з питань бюджету, комунальної власності і житлово-комунального господарства.

Під час засідання обговорили скандальне питання, пов’язане з продажем плит демонтованого приміщення тиру у селі Велика Севастянівка.

Крім того, через бюджетну комісію районної ради голова Христинівської РДА Людмила Денисюк, що безпосередньо причетна до незаконної ліквідації будівлі тиру у селі Велика Севастянівка, вкотре намагалася узаконити свої дії.

За законом приміщення, що перебувало на балансі відділу освіти Христинівської РДА, спершу слід було списати, після цього мав відбутися демонтаж. Лише тоді будівельні матеріали, які можна ще використати, дозволяється перепродати, а виручені кошти направити до районного бюджету. Проте відділ освіти вирішив питання одразу з ліквідації і вивезення стінових плит і плит перекриття, що фактично означає крадіжку.

При цьому будматеріали не були прийняті на баланс районної ради. Зараз плити чомусь вивезені на зберігання до села Осітна, але актів прийому-передачі майна немає, як немає конкретних задокументованих фактів: скільки там плит, скільки було демонтовано – жоден документ не засвідчує законність цього діяння.

Досі будівля тиру залишається ліквідованою неповністю, чим загрожує життю та здоров’ю дітей, які поряд відвідують школу.

Через ці недоречності і неточності питання було знято з порядку денного до вивчення усіх матеріалів.

Червень 16, 2018 в 17:47 / Переглядів: 695

Теми: Події,Політика,Суспільство,Черкащина