В Умані затримали громадянина РФ, що підозрюється у вбивстві

08 червня 2018 року Уманська місцева прокуратура звернулася до Уманського міськрайонного суду з клопотанням про застосування тимчасового арешту щодо затриманого 36-річного громадянина Російської Федерації, який розшукується компетентними органами Російської Федерації за вчинення злочину, передбаченого ч.1 ст.105 (убивство) Кримінального Кодексу РФ.

Затримання даного чоловіка проведено на підставі перебування останнього у міжнародному розшуку з метою арешту та екстрадиції.

Правопорушення, в якому обвинувачується росіянин, за законодавством України кваліфікується за ч.1 ст.115 (умисне вбивство) КК України і є екстрадиційним, оскільки передбачає покарання у вигляді позбавлення волі на строк не менше 1 року, строки давності притягнення до кримінальної відповідальності за вказане діяння не закінчились.

У відповідності до вимог статті 583 КПК України до затриманої особи, яка вчинила злочин за межами України, застосовується тимчасовий арешт до сорока діб або інший встановлений відповідним міжнародним договором України строк до надходження запиту про її видачу.

Того ж дня, 08.06.2018, ухвалою Уманського міськрайонного суду клопотання прокурора задоволено та щодо затриманого громадянина Російської Федерації застосовано тимчасовий арешт строком на 40 діб.

 

За повідомленням прес-служби Уманської місцевої прокуратури

Червень 13, 2018 в 10:00 / Переглядів: 265

Теми: Кримінал,Політика,Суспільство,Черкащина