На Черкащині відкрили науково-дослідний інститут здоров’я рослин На Черкащині відкрили науково-дослідний інститут здоров’я рослин

8 червня 2018 року директор Департаменту фітосанітарної безпеки, контролю в сфері насінництва та розсадництва Держпродспоживслужби Андрій Челомбітко та заступник директора Департаменту Віктор Стефківський взяли участь у відкритті Науково-дослідного інституту «Інститут здоров’я рослин» («Crop Care Institute») в м.Черкаси. Про це повідомляє Державна служба України з питань безпечності харчових продуктів та захисту споживачів .

Інститут дозволить українським аграріям будувати свій бізнес на основі інноваційних наукових технологій.

Інститут поєднує в собі комплекс фундаментальних та галузевих досліджень, агробіологічний сервіс та навчально-наукову роботу.

Всі дослідження в «Інституті здоров’я рослин» проводитимуться на основі потужної лабораторної бази, оснащеної кращим світовим обладнанням виробництва Японії, Швейцарії, Німеччини і США. Розробки тестуватимуться в унікальному демоцентрі, який являє собою комплекс підземних теплиць, фітотронних кімнат та кліматичних камер – і дозволяє вирощувати культури в реальних умовах упродовж всього року.

Інститут передбачає дбайливе ставлення до природи і максимальне зменшення використання шкідливих компонентів.

12 Червня, 2018 в 12:23 / Переглядів: 496

Теми: Політика,Суспільство,Черкащина

Залиште коментар

avatar
  Підписатися  
Повідомте про