Політики вимагають справедливого розслідування ситуації, що сталася напередодні в Христинівці

Голова Христинівського міського осередку “Соціал-демократичної партії” Василь Шеремета закликав правоохоронців провести розслідування щодо вчорашнього інциденту, який стався в Христинівці. Про це він написав у соцмережі Фейсбук, передає Умань ньюз.

«Ми, як політична сила,і я особисто завжди стоїмо на стороні інтересів простих людей.
Ми обурені поведінкою та вчинком депутата Черкаської обласної ради від Радикальної партії Олега Ляшка, Баштана Олега Васильовича, в звязку з цим ми звертаємося до Національної поліції з вимогою провести розслідування чесно і неупереджено та притягти до відповідальності винних осіб. Також ми беремо під особистий контроль подальший розвиток подій та звертаємося до керівництва партії СДП з проханням проконтролювати хід слідства.» — йдеться у повідомленні.

Також Василь Шеремета звернувся до депутата облради Олега Баштана:

«Шановний Олег Васильович, ми вважаємо, що в даній ситуації ви зобовязані скласти депутатський мандат, адже ваш вчинок зганьбив ту високу довіру, яку вам дав саме той народ, до якого ви протягуєте свої «волохаті» руки.»

Нагадаємо, вчора в Христинівці стався інцидент за участю депутата Черкаської обладміністрації, члена депутатської фракції Радикальної Партії Олега Ляшка Олега Баштана, під час якого постраждали випадкові перехожі.

Червень 9, 2018 в 19:56 / Переглядів: 1254

Теми: Події,Політика,Суспільство,Умань,Черкащина