На Христинівщині депутат районної ради погрожує своїм колегам

Відбулося засідання постійної комісії Христинівської районної ради з питань регламенту, депутатської діяльності, надання роз’яснень щодо запобігання та протидії корупції, забезпечення реалізації прав, свобод і законних інтересів громадян.

На порядку денному розглядалося питання щодо діяльності депутата Володимира Трохимовича Бойка. Народного обранця звинувачують у погрозах та залякуванні депутата Марченка Ігоря Петровича через вихід з фракції Блоку Петра Порошенка. Даний факт підтвердив і депутат Махиня Сергій Петрович, якому теж доводилося чути погрози у свій бік. В якості протесту проти свавілля, яке дозволяє собі депутат районної ради, Сергій Петрович не голосуватиме за жодне рішення, поки конфлікт не буде вичерпано.

Як стверджують народні обранці, Володимир Бойко намагався їх примусити не лише повернутися до фракції, а й виконувати вказівки голови Христинівської РДА Людмили Денисюк. Варто зауважити, що сам депутат не спростовував і не заперечував цих звинувачень.

Також згадали про демонтований і розпроданий шкільний тир. Ділянка, на якій розташовувалася споруда, знаходиться близько до навчального закладу і несе загрозу життю та здоров’ю дітей, так як на ній залишилося неприбране будівельне сміття.

Та жодного конкретного рішення щодо подальшого вирішення обох ситуацій прийнято не було.

6 Червня, 2018 в 08:35 / Переглядів: 1841

Теми: Політика,Суспільство,Черкащина

Залиште коментар

avatar
  Підписатися  
Повідомте про