Підопічних психоневрологічного інтернату взули в кросівки та одягли в спортивні костюми

Керівництво Вікторівського психоневрологічного інтернату, що розташовується у Христинівському районі на Черкащині, закупило через систему Прозоро одяг та взуття для своїх підопічних.

Так для 160 чоловіків та жінок, з яких 12 визнані недієздатними, придбали 172 спортивні костюми, вартістю по 800 гривень кожен

Та 160 пар кросівок по 640 гривень.

Для чого купувати на літо доволі-таки теплі речі та як їх носитимуть лежачі люди – залишається незрозумілим.

Нагадаємо, Вікторівський психоневрологічний інтернат не один раз опинявся в центрі скандалу. Раніше працівники закладу звинувачували нове керівництво у некомпетентності, здирництві. Крім того, давно відомо, що адміністрація закладу вдається до трудової експлуатації, відправляючи підопічних в найм за кошти.

“Де ж керівництво району?” – запитаєте ви. Чому ніхто не реагує на той факт, що на хворих людях наживаються. А голова Христинівської РДА Людмила Денисюк та Ісаков Валентин Миколайович, директор Вікторівського психоневрологічного інтернатуперебувають в одній партії Блок Петра Порошенка «СОЛІДАРНІСТЬ». Маючи спільні корисливі інтереси, Людмила Денисюк свідомо покриває розтрату коштів, до якої вдається директор закладу.

Червень 5, 2018 в 11:52 / Переглядів: 841

Теми: Події,Суспільство,Умань,Черкащина