У 40 дитячих таборах золотоніщини мають усунути порушення законодавста, виявлені Держпродспроживслужбою

         Під час літнього оздоровчого сезону в м. Золотоноші та Золотоніському районі запрацюють 63 заклади відпочинку та оздоровлення дітей.

        У період підготовки до оздоровчої кампанії Золотоніським районним управлінням Головного управління Держпродспоживслужби в Черкаській області проведено навчання керівників закладів літнього відпочинку дітей щодо належної організації їх роботи з дотримання санітарно-гігієнічних вимог, а також проведено наглядові (контрольні) заходи щодо їх дотримання.

        З початку підготовки до оздоровчої кампанії Золотоніським районним управлінням спільно з міським та районним відділами освіти організовано та проведено низку семінарів-навчань з директорами пришкільних таборів, де детально роз’яснено актуальні питання щодо дотримання вимог законодавства у сфері забезпечення санітарного та епідемічного благополуччя населення, основних вимог до безпечності харчових продуктів.

         Особливу увагу звернуто на запобігання виникненню інфекційних захворювань, пов’язаних з харчуванням дітей, та харчових отруєнь, проведення профілактичних заходів щодо дотримання гігієнічних вимог утримання приміщень закладів, зокрема харчоблоків, забезпечення їх необхідним технологічним обладнанням, умов зберігання та наявність супровідних документів харчових продуктів.

         Районним управлінням перевірено дотримання вимог санітарного законодавства у 60 пришкільних таборах, створених на базі навчальних закладів. У двох третинах таборів виявлено порушення вимог санітарного законодавства. Зокрема, відсутні належні умови щодо дотримання правил особистої гігієни дітей; порушуються вимоги щодо зберігання хліба та недотримується температурний режим при зберіганні продуктів, що швидко псуються; недостатньо забезпечений санітарним одягом персонал їдалень; не відповідають вимогам столи, призначені для обробки харчових продуктів; миття кухонного, столового посуду, дошок, ножів, столів проводиться неякісно; потребують поновлення маркування та заміни ножі та дошки для нарізання продуктів.

         З метою виправлення ситуації Золотоніським районним управлінням підготовлено і направлено відділам освіти райдержадміністрації та міської ради інформаційні листи з конкретними рекомендаціями щодо усунення виявлених порушень. Під час підписання актів приймання дитячих таборів представниками Золотоніського районного управління Головного управління Держпродспоживслужби в Черкаській області буде перевірено та враховано у кожному окремому таборі усунення всіх виявлених порушень санітарного законодавства.

 

Є. Г. Дозорець – в.о.начальника Золотоніського районного управління Головного управлінняДержпродспоживслужби в Черкаській області

Червень 4, 2018 в 11:56 / Переглядів: 614

Теми: Події,Політика,Суспільство,Черкащина