На Черкащині поліція викрила злочинну групу, яку очолив керівник воєнізованої охорони

Злочинна група протягом тривалого часу вимагала грошові кошти від підприємців за безперешкодний перетин мосту річки Дніпро негабаритним вантажним транспортом. На даний час проводяться невідкладні слідчі дії, та вирішується питання щодо затримання всіх фігурантів кримінального провадження. Про це йдеться на сайті національної поліції Черкаської області.

Оперативники Управління захисту економіки в Черкаській області, спільно зі слідчими Черкаського відділення поліції та за участі працівників поліції особливого призначення і за процесуального керівництва прокуратури міста Черкаси в рамках відкритого кримінального провадження за частиною 3 статті 368 Кримінального кодексу України припинили сталу системну схему вимагання та отримання неправомірної вигоди злочинною групою, яку організував керівник воєнізованої охорони. Вказана особа залучила до злочинної групи двох свої підлеглих,  які в подальшому вимагали неправомірну вигоду від представників суб’єктів підприємницької діяльності за безперешкодний проїзд негабаритних вантажних автомобілів через міст річки Дніпро на ділянці траси Золотоноша-Черкаси. За кожен негабаритний вантажний транспорт зловмисники вимагали 300 гривень.

Сьогодні, під час отримання зловмисниками чергової неправомірної вигоди в сумі 3000 гривень зловмисників затримано «на гарячому» в службовому приміщені.

В даний час в рамках кримінального провадження проводяться невідкладні слідчі дії, та вирішується питання щодо затримання всіх фігурантів справи в порядку статті 208 КПК України.

Червень 3, 2018 в 13:35 / Переглядів: 581

Теми: Кримінал,Суспільство,Черкащина