Тальнівська полуниця дорожча, ніж на столичному ринку

Розпочинається сезон ягід і овочів. Чого тільки не побачиш на прилавках магазинів, на базарах та на вуличних лотках, пише сайт Вісті Черкащини.

Звичайно, зараз хітом сезону є полуниця. Попри це у Тальному ціна на неї залишається позахмарною – від 60 до 75 гривень. А ось в столиці червоний смаколик продають по 40 гривень, а якщо добре поторгуватися, то можна домовитися і за 35! Мабуть, там зарплати менші…

Молода картопелька нині продається по 30 гривень за кіло. Хочеш купуй, не хоч – чекай свою, із городу. Вона уже починає цвісти. Огірки теж продають по 30 гривень, а ось помідори, як заморські делікатеси, по 60 – рожеві і 45 гривень – звичайні.

Молода капуста коштує по 25 гривень за кілограм. Стільки ж редиски – 13 гривень. Дешевше неї, лише пучечок молодої цибулі. То ж, якщо на городі не вродила, чи з’їла кузка, не журіться – придбаний кілограм редиски, кишеню вам не спустошить.

До речі, тальнівські покупці-оптимісти підрахували, що на 30 гривень можна купити – декілька молодих картоплин, 3 огірки, пів кілограма редиски та пучечок зеленої цибулі.

Тому, якщо вважаєте, що це невелика сума, гайда на базар за овочами для весняного салату та вареної молодої бараболі.

2 Червня, 2018 в 11:10 / Переглядів: 1403

Теми: Аналітика,Економіка,Суспільство,Черкащина

Залиште коментар

avatar
  Підписатися  
Повідомте про