Юрпільську ГЕС зобов’язали встановити рибозахист

Спеціалісти Державної екологічної інспекції у Черкаській області, реагуючи на звернення жителів села Чорна Кам’янка Маньківського району, провели позапланову перевірку дотримання вимог законодавства на Юрпільській ГЕС, що належить ТОВ «Гідроресурс-К» і розміщена на річці Гнилий Тікич.

Встановлено, що водозабірні споруди ГЕС не обладнані рибозахистом, що є порушенням правил експлуатації водозабірних споруд. Не виконуються і інші вимоги, встановлені дозволом на спеціальне водокористування. Отже, перевірка за зверненнями громадян виявила порушення вимог статей 97, 98 Водного Кодексу України. До адміністративної відповідальності притягнуто посадову особу ТОВ «Гідроресурс-К». Видано припис на усунення виявлених недоліків в діяльності суб’єкта господарювання.

З метою забезпечення охорони і відтворення рибних запасів та водних живих ресурсів, Юрпільська ГЕС ТОВ «Гідроресурс-К» зобов’язана встановити рибозахисний пристрій на водозабірних спорудах. Правомірність дій інспекції підтверджена постановою Київського апеляційного адміністративного суду, що винесена 11 квітня 2018 року.

Державна екологічна інспекція у Черкаській області

2 Червня, 2018 в 10:57 / Переглядів: 528

Теми: Суспільство,Черкащина

Залиште коментар

avatar
  Підписатися  
Повідомте про