Уманські молоді мами передали допомогу для вихованців центру соціально-психологічної реабілітації дітей (відео)

31 травня до Обласного міжрегіонального центру соціально-психологічної реабілітації дітей завітали з подарунками учасниці спільноти соціальних мереж “Мамочки Умань”, а також небайдужих, що долучилися до збору допомоги після його оголошення, пише Громадське.

Під керівництвом уманчанки Юлії Нагожук молоді мами об’єдналися заради підтримки вихованців закладу. Дітям було передано одяг, сезонне взуття, ліки, засоби особистої гігієни, солодощі, іграшки та велосипеди.

 

Директор закладу Бурська Наталя Валеріївна висловила слова вдячності за систематичну допомогу її підопічним. Адже дітям часом не вистачає елементарних речей, і тому доводиться просити підтримки у небайдужих.

Нині у центрі перебуває 78 вихованців різного віку, хоча сам заклад розрахований на 40 осіб. Хлопчики та дівчатка потрапляють сюди через складні життєві обставини. Незважаючи на величезне навантаження, працівники намагаються вкласти у зранені душі якомога більше тепла, добра, любові.

Ці діти потребують уваги й підтримки, і кожен бажаючий надати їм посильну матеріальну допомогу, може завітати за адресою: вул. Івана Гонти, 12 (район школи №14). У центрі завжди раді гостям.

1 Червня, 2018 в 11:00 / Переглядів: 708

Теми: Події,Суспільство,Умань,Черкащина

Залиште коментар

avatar
  Підписатися  
Повідомте про