Олег Винник випробує себе у ролі кіноактора (відео)

Співак Олег Винник зіграє в повнометражній комедії “Скажене Весілля”, і це буде перша поява відомого серцеїда на великому кіноекрані. Про це йдеться на сайті Радіо Максимум.

Зірка української естради Олег Винник приєднався до команди повнометражної комедії “Скажене Весілля”, яка створюється за підтримки Державного агентства України з питань кіно. Зйомки картини почнуться в кінці травня, а вже восени комедія вийде у прокат.

За сюжетом, директор районного краєзнавчого музею Василь Середюк, відправляючи дочку Катю до Франції на навчання, не очікував такого повороту – місяць тому вона повідомила, що виходить заміж за французького лікаря-кардіохірурга Франсуа.

“Середюк – європейська сім’я”, – це гасло з вуст Василя почув в районі кожен. Яке ж було його здивування, коли він побачив, що бажаний європейський зять – афрофранцуз. Організувати весілля так, щоб вона не відбулося – видається прекрасною ідеєю. Але коли на шляху стоїть любов – невідомо, чи вдасться такий план реалізувати.

“Я дуже радий, що наш “скажений” проект поповнився ще однією зіркою. Скажу чесно, залучити до зйомок такого відомого затребуваного артиста було непросто. Але ми разом з командою придумали для Олега таку роль, від якої важко було відмовитися. А ось яку саме – дізнаєтеся вже восени”, – заявив продюсер “Скаженого Весілля” Юрій Горбунов.

Додамо, що продюсерський центр MOZGI Entertainment виступить співпродюсером “Скаженого Весілля”, а Олексій Потапенко (Потап) – музичним продюсером фільму.

 

Травень 29, 2018 в 09:53 / Переглядів: 454

Теми: Події,Суспільство,Україна