На Черкащині підприємство вночі зливало нечистоти просто під домівки місцевих жителів


Одне із сіл на Черкащині перетворили на справжню фабрику відходів. Про це йдеться в сюжеті “Джедаі”.

Щоночі до села Думанці приїжджали вантажівки, які виливали невідому речовину просто під домівки місцевих жителів. Згодом ці відходи перетворилися на цілу річку нечистот.

Нестерпний запах з’явився на хуторі Думанці наприкінці березня. Страшний сморід не можуть перенести ані люди, ані тварини, ані комахи.

Місцеві бачили, як уночі до канави під’їжджає автоцистерна, а вже на ранок рівень річки із нечистот підвищувався.Щоб затримати зловмисників, місцеві жителі організували громадський патруль. Чергували по черзі, уночі. А минулої суботи цистерна приїхала знову.

Вартові автівками заблокували автоцистерну та викликали поліцію. Водій-порушник зізнався, що привіз відходи із Черкас, проте підприємства не назвав. Натомість, запевнив, що вони не шкідливі.

Правоохоронці затримали водія, автоцистерну забрали на штрафмайданчик і вже відкрили кримінальне провадження. В обласній лабораторії тим часом проводять аналіз ґрунту, аби встановити, наскільки ці відходи шкідливі.

Місцеві, тим часом, проводять власне розслідування. Кажуть, не надто довіряють результатам експертизи обласної інспекції, тож планують провести незалежні аналізи.

Травень 28, 2018 в 11:44 / Переглядів: 818

Теми: Події,Суспільство,Черкащина